Kupno używanego samochodu to nie lada wyzwanie – jednak można wyjść z niego obronną ręką. O ile idąc do salonu samochodowego i wybierając spośród egzemplarzy nowych stres jest mniejszy, o tyle kupno w komisie samochodowym zdaje się być już ryzykiem. Nie ma tu gwarancji, nikt Ci nie powie o wadach auta. Na tacy masz podane tylko zalety. Nawet jeżeli zdobędziemy idealny samochód warto pojechać do elektryk samochodowy gdańsk i sprawdzić czy na pewno wszystko jest dobrze z naszym nowym autem.

Jak wiec nie wpakować się w studnię bez dna i tym samym zamiast cieszyć się nowym zakupem – godzinami przesiadywać w zakładach mechanicznych. Wybierając się po samochód używany, warto zabrać ze sobą osobę, która zna się na samochodach. Osobę, która patrząc na maskę będzie wiedziała, czy samochód jest po stłuczce, czy był dodatkowo malowany. Schyli się i zajrzy pod podwozie, sprawdzi czy auto nie gnije.

Gołym okiem zauważy, w którym miejscu był samochód „bity”. Może to być przyjaciel albo jeszcze lepiej – znajomy mechanik. Jadąc po auto do osoby prywatnej, zawsze jedź w dzień – zrezygnuj z zakupów w nocy. Wówczas wiele wad zostanie niezauważonych.

Sprawdź samochody używane Krosno.